Pilne !!! Atrakcyjna praca !!!

Dodane przez Magdalena (Firma), Piątek, 22 Wrzesień, 2017  15:17

Opis oferty pracy:

LAVORO Sp. z o.o. zatrudni osoby do pracy w Jawczycach,
na stanowisko:

PRACOWNIK FIZYCZNY DO OBSŁUGI CENTRUM LOGISTYCZNEGO

Opis stanowiska

- przewożenie oraz układanie towarów
- praca na terenie magazynu, charakter pracy wymaga wchodzenia na podesty robocze, znajdujące się na wysokości powyżej 3 m
- przyjmowanie towaru na magazyn, układanie produktów na regałach magazynowych, przygotowanie towaru pod konkretne zamówienie
- kompletowanie zamówień, oznaczanie, skanowanie

Wymagania

- wykształcenie zawodowe
- gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
- solidność i rzetelność
- zdolności manualne, dobry wzrok

Oferujemy

- pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
- umowę zlecenie
- szkolenia stanowiskowe
- motywujący system premiowy

Proponujemy również stanowiska dla osób bez doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zmianami.”

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 1347