LOGOPEDKA / LOGOPEDA do pracy z dziećmi

Odświeżone: Wtorek, 16 Styczeń, 2024  11:30

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Zdrowie / Uroda
  • Forma pracy:Dodatkowa
  • Umowa:Samozatrudnienie
  • Pracodawca: SPZOZ w Tarczynie, filia Grodzisk Mazowiecki

Opis oferty pracy

Do otwartego niedawno ośrodka środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży w Grodzisku Mazowieckim (filia Poradni SPZOZ w Tarczynie) poszukujemy

Logopedki / Logopedy
do pracy z dziećmi, również z autyzmem

Zakres obowiązków
Postępowanie z pacjentem zgodnie z przyjętym programem terapii
Indywidualne podejście do każdego pacjenta z uwzględnieniem jego potrzeb
Realizacja świadczeń wg wymagań NFZ
Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z przepisami prawa

Wymagania
Wykształcenie kierunkowe w zakresie logopedii
Doświadczenie w pracy z dziećmi
Nastawienie na rozwój, uzupełnianie wiedzy i kwalifikacji
Rzetelne i odpowiedzialne podejście do pacjentów, kolegów z zespołu i obowiązków

Oferujemy
Pracę w nowoczesnej placówce, z bezpłatnym parkingiem
Elastyczny grafik (od pon. do pt., preferowane godziny popołudniowe)
Pracę w zespole profesjonalistów otwartych na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem
Współpracę w ramach kontraktów (na zlecenie lub B2B)
Stałe pozyskiwanie pacjentów

Warunkiem koniecznym, przed przystąpieniem do rekrutacji jest zawarcie w CV następującego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

W celu wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o dołączenie zgody:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Tarczynie oraz do przekazywania mi informacji droga mailową w związku z nowymi ofertami pracy”.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Warszawa w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Zdrowie / Uroda

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Katarzyna
Konto prywatne
Na Lento.pl od 15 lis 2022
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków