Magnetyzery do wody AquaPol 60 / 10 kHz

Dodane: Poniedziałek, 17 Wrzesień, 2018  20:48
  • Cena: 790 zł
  • Kategoria: Dom i ogród / Budowa i akcesoria / Materiały hydrauliczne i armatura
  • Stan: Nowe

Opis oferty:

Szukasz sposobu na uwolnienie się od kamienia kotłowego ?
Opis działania.
Odwapniacze elektryczne – magnetyzery AquaPol – skutecznie blokują tworzenie się osadów z kamienia kotłowego w instalacji wodociągowej bez wpływu na smak wody. Właściwości smakowe wody, jak też jej skład chemiczny, są zachowane. Magnetyzery funkcjonują we wszystkich rodzajach instalacji wodociągowej bez względu na rodzaj rur, z jakich są wykonane. Równie dobrze funkcjonuje na rurach stalowych, miedzianych, czy też polietylenowych. Magnetyzer pracuje na zasadzie elektronicznie pulsującego, silnego pola elektrostatycznego.
Urządzenia domowe, takie jak pralki, zmywarki do naczyń, kociołki grzewcze, kaloryfery, pompy, bojlery itd. są w maksymalnym stopniu chronione przed osadzaniem się kamienia. Magnetyzery AquaPol usuwają również wcześniej nagromadzone pokłady kamienia kotłowego. Odwapnianie w starych instalacjach, zależy od nagromadzonych pokładów kamienia kotłowego i trwa 3 – 12 miesięcy jego intensywnego oddziaływania. W okresie tym należy usuwać z filtrów odrywające się kawałki kamienia kotłowego. Można również zaobserwować perełkowate bąbelki, wpływające na klarowność wody. Jest to potwierdzeniem prawidłowej pracy urządzenia. Magnetyzery AquaPol w czasie eksploatacji nie wymagają serwisu.

Magnetyzer temu zapobiega i wydłuża żywotność instalacji wodnej, grzewczej i urządzeń AGD. Instalacja magnetyzera jest bardzo łatwa, można to zrobić samodzielnie, nie potrzeba specjalistów. Nie wymaga to ingerencji w instalację wodną.

Magnetyzery do wody użytkowej - Sprawdź jak to działa.
Koniec z kamieniem w Twojej instalacji wodociągowej oraz w urządzeniach AGD, takich jak kotły grzewcze, pralki, zmywarki itp...
pobierz ulotkę /pdf./ .: http://www.magnetyzery.waw.pl
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Pruszków
Jerzy Myszak
Na Lento.pl od 04 lis 2013
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie