Tworki, w stanie deweloperskim, wysoki standard

Dodane: Poniedziałek, 11 Maj, 2026  21:16
732 916 zł
10939 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
  • Powierzchnia:67 m2
  • Liczba pokoi:2 pokoje
  • Zabudowa:Apartamentowiec
  • Tech. budowy:Cegła
  • Piętro :1 piętro
  • Liczba pięter:3 piętra
  • Rynek:Pierwotny
  • Rok budowy:2026
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Mieszkanie w stanie deweloperskim w Pruszkowie przy ul. Partyzantów,
w budynku o czterech kondygnacjach naziemmnych. Wjazd na teren
nieruchomości z dwóch ulic. W budynku będzie sklep Żabka. Bardzo
blisko stacji WKD Tworki.
Ściany zewnętrzne murowane dwuwarstwowe z pustaków silikatowych.
Ściany między lokalami z cegły silikatowej i bloczków betonowych.
Stolarka okienno-drzwiowaz profili PCV, trzyszybowa. Tynk maszynowy
gipsowy, z systemową powłoką malarską.
Posadzki - styropian akustyczny 3 cm, styropian EPS 60-100- 3cm,
folia, szlichta betonowa 4-6 cm, posadzka antypoślizgowa- gres (lub
ekwiwalent).
Drzwi wejściowe do mieszkań- stalowe, okleinowane, z zamkiem
patentowym i wizjerem. Brak wewnątrz-lokalowych drzwi i ościeżnic.
Parapety wewnętrzne - konglomerat lub kamienne. Instalacje sanitarne,
w pomieszczeniu kuchni - indywidualne opomiarowanie – licznik w
szafce pomiarowej na korytarzu, instalacja z tworzywa sztucznego PVC i
PP lub ekwiwalent, podejście wody do zlewozmywaka i zmywarki,
zakończone trójnikiem od pionu głównego (nie są wkuwane w
ściany), wentylacja bytowa pomieszczenia, wyciąg mechaniczny do
podłączenia okapu, zakończony w ścianie szachtu, nawiew przez
nawiewniki okienne. Instalacje elektryczne w pomieszczeniach kuchni -
miedziane z zabezpieczeniem anty porażeniowym, jedno gniazdo